Witamy na stronie Boinc@Poland Tech | Zapraszamy do działu Wiki oraz Forum

Czwarte miejsce Polaków w DGM-eV-Forums@WCG

Wyścig trwał od 2011-03-01 02:00 do 2011-03-08 02:00
Był dla nas wyjątkowo ważny i to z kilku powodów.
WCG było naszym projektem miesiąca w lutym 2011. Żywiliśmy więc nadzieje na osiągnięcie dobrego wyniku. Punkty otrzymuje się czasami po upływie kilku dni, to też te otrzymane za próbki odesłane pod koniec lutego miały nas wzmocnić.
Po drugie utworzyliśmy sojusz ze Zwijaczami. Powiększyło to naszą moc obliczeniową.
Po trzecie, dzięki forum rozpowszechniła się wiedza o pakowaniu jednostek. Zainteresowanych odsyłamy do tego wątku: pakowanie punktów przed wyścigiem.
Tak więc wszystko wskazywało na to, że tym razem zawalczymy o złoto. Nastroje były bojowe, a pierwsze godziny wyścigu tylko je utwierdziły. Byliśmy na pierwszym miejscu. Niestety okazało się, że to typowe dobre złego początki. Był to efekt liczenia WCG jako projektu miesiąca. Chcieliśmy się odkuć za porażkę w lutym, a tu znowu łomot. Co ciekawe zaraz pojawili się Rosjanie i zepchnęli nas na drugie miejsce.
Swoją drogą, Russia to całkowita nowość i nikt do końca nie wie dlaczego tak wymiatają.
L’Alliance Francophone szybko nas przeskoczyło i pognało za Russia. Zajmowaliśmy trzecie miejsce i nie mięliśmy już szans na nawiązanie walki. Za mało maszyn.
Mało czasu minęło a zbliżyli się do nas Chińczycy! Z Team@China wojowaliśmy dawnymi czasy tj. w marcu 2010 mięli więc za co się odkuwać. Wygraliśmy wtedy a oni na drugim miejscu z byczą stratą. O gonieniu Rosjan nie było mowy, przegonili nawet Francuzów a my z trwogą patrzyliśmy na coraz mniejszy dystans pomiędzy nami a Żółtymi procesorami. Gonili, gonili i przegonili. Tak dobrnęliśmy na czwartym miejscu. Francuzi odwojowali Rosjanom złoto.
Napisałem dobrnęliśmy, bo taka jest prawda. Maszyny rozgrzane do czerwoności, ale jak tu się ścigać skoro np. taki L’Alliance Francophone ma trzykrotnie więcej aktywnych liczydłowych. Dlatego, wy, ten wpis czytający, przyłączcie się do BOINC@POLAND!
Aby jeszcze bardziej was zmobilizować pozwolę sobie napisać, że Ruscy nas wzięli. Tak, wzrok was nie myli, ani ja nie kantuję, Ruscy zepchnęli nas z ósmego miejsca w międzynarodowej klasyfikacji BOINC!
Trzeba je odzyskać i to jak najprędzej.


Skomentuj