Witamy na stronie Boinc@Poland Tech | Zapraszamy do działu Wiki oraz Forum

O nas

Strona B@P Tech jest ściśle związana z BOINC@POLAND.

Dzięki BOINC mogę spełnić swoją pasję robienia czegoś dla nauki naprawdę minimalnym nakładem środków. Dzięki BOINC@Poland (największej polskiej drużynie w BOINC) mogę podratować swoją opinię o innych – bo to aż takie nie polskie, żeby bezinteresownie pomagać innym i w dodatku przy tym nie narzekać!
Pozdrawiam Ekipę z B@P i Krewniaków!

AL

Uważam że każdy człowiek jest tyle wart ile daje siebie innym. Dlatego ważne jest by nie istnieć tylko dla siebie, ale także istnieć dla innych. Stąd tak ważna jest dla mnie filantropia. Oczywiście dobrze rozumiana a nie dawanie żulom na wino. I właśnie dlatego liczę w BOINC@Poland i oddaję krew i zapisałem się w banku dawców szpiku, noszę przy sobie oświadczenie woli o zgodzie na pobranie organów po śmierci. I wiele innych rzeczy o których nie ma co wspominać, gdyż jestem zaledwie kroplą w morzu ludzkich żywotów.

Troll81

BOINC pokazał mi że jest możliwa bezinteresowna współpraca ludzi w imię postępu. Boinc@Poland to nie tylko informatycy ale i „normalni” ludzi: piekarze, murarze, biznesmeni, marynarze itd. których zjednoczyła wspólna pasja – pasja lepszego jutra…

Lolek

Celem naszej strony jest propagowanie nauki i rozwoju w Polsce. Wspieram BOINC@POLAND ponieważ uważam że, jest to największa grupa ludzi kreatywnych, zmotywowanych do rozwoju, chcących wspólnego dobra nas wszystkich. Wielu członków BOINC motywuje mnie, napaja wiarą w lepszą Polskę i Świat. Zanim trafiłem do B@P myślałem że wystarczy mi to co osiągnąłem w życiu. Filozofia BOINC pokazała mi że mam ważniejsze cele.

Rafał M.Skomentuj